• Çamköy Mah. 3129. Sk. İdari Bina Sit. No:10/14 Merkez / DÜZCE
  • +90 380 514 20 34

HAKKIMIZDA

Düzce Belediyesi iştiraklerinden biri olan şirketimiz, 1998 tarihinde “Yeypaş Yerel Yönetimler Gaz Pazarlama İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi” unvanı ile kuruldu.

Doğalgaz dağıtımını planlı, programlı ve etkin bir biçimde sağlamak, işletmek, bu faaliyetle ilgili doğalgazı satın almak ve satmak amacıyla kurulmuş olan şirketimiz, 2004 yılında faaliyet alanlarına inşaat, taşımacılık, turizm, reklamcılık ve taahhüt işlerini eklemiştir.

Kuruluşundan bugüne Düzce Belediyesi  tarafından belirlenen konumlarda katlı ve yol  boyu otopark işletmeciliği hizmetini vermiştir.

Faaliyet konularına yönelik tüm çalışmalarda yıllar içerisinde makine ve ekipman parkurunu genişleterek 2015 yılında beton santrali ve 2016 yılında 260 ton/saat kapasiteli bölgenin en büyük asfalt plentini kurmuştur.

Şirket ana sözleşmesinde yapılan değişiklik ile madencilik, toprak ürünleri, çimento, hazır beton ve asfalt üretimi faaliyet konuları ilave edilen şirketimiz  faaliyet konularına yönelik tüm çalışmalarda belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre hizmet sunmaya devam etmektedir.

Yetki ve sorumluluk alanı içerisinde yenilikçi bir yönetim ile ihtisaslaşma kararı alan şirketimiz 05 Temmuz 2019 tarihinde şirket unvanını Düzce Beltaş İnşaat Anonim Şirketi olarak değiştirmiştir.

Düzce BelTAŞ A.Ş., tecrübeli personeli, makine parkı ve teknik donanımı, alanında hızlı, etkin hizmet anlayışı ile Düzce Belediyesi için önemli bir aktör olmanın sorumluluğuyla hareket etmeye devam ediyor.

MİSYONUMUZ

Belediye kuruluşu olarak bölgemizin doğal kaynaklarını ekonomik değere dönüştürmek ve bölgemizde yapılan altyapı ve üst yapı yatırımlarını üslenerek kaynak yaratmak, yarattığı kaynakla kendi yatırımlarını yaparak istihdamın artmasına katkıda bulunmaktır.

Yerelde Sektör ile birlikte anılan lider kurum, uluslararası arenada güçlü bir marka olmaktır.

VİZYONUMUZ

Doğal kaynaklarımızı işleterek ekonomiye kazandıracak, ihracatı arttıracak, yatırım yaparak yeni istihdam imkânları oluşturacak, ticari performansı daha yüksek ve bağlı olduğumuz belediye olan Düzce Belediyesinin amaçlarını gerçekleştirmesine destek veren bir şirket olacağız.

Deneyim ve teknoloji kullanarak kentsel altyapı ve üstyapıya yönelik kaliteli ürün ve hizmetler sunacağız.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • Şeffaflık

 

  • Hesap verilebilirlik

 

  • Eşitlik